Oddíl Želviček má nové cvičitele. To je vzhledem k počtu členů v oddílu (kolem 80) zpráva velmi pozitivní. Ještě lepší je však to, že jsou to odchovanci oddílu. Stále ještě sami sportují, ale protože mají zájem pracovat s dětmi a pomáhat ostatním zvládat všechno ještě lépe, absolvovali školení cvičitelů Sportu pro všechny III. třídy.  Úspěšně zvládli i závěrečné zkoušky a tak můžeme gratulovat jim i sobě.

Vítáme v řádách dobrovolných cvičitelů následující členy oddílu Želviček:

Matouše BRICHCÍNA, Moniku BROŽOVOU, Anetu BUČKOVOU a Terezu KRÁTKOU

Přejeme jim, aby se jim tato práce stále líbila a aby se jim stala celoživotním koníčkem, tak jako mnoha tisícům cvičitelů a cvičitelek u nás už od dob zakladatele organizované tělovýchovy  Dr.Miroslava Tyrše.

Poslední úprava: 8.9.2009