Vzhledem k tomu, že v souvislosti s coronavirem jsme cvičili a trénovali v našich oddílech v prvním pololetí jenom do poloviny března, budeme vybírat od našich členů pro druhé pololetí (tj. od září) pouze polovinu stanovené částky členských a oddílových příspěvků. V každém oddíle se vybírá jiný příspěvek podle náročnosti a četnosti cvičebních a tréninkových hodin, proto nemůžeme uvést jednotně, kolik budou cvičitelé vybírat.

Pokud někdo, kdo zaplatil v prvním pololetí, nebude do konce roku již chodit a bude žádat vrácení příspěvků, může se obrátit e-mailem:      praha@caspv.cz                  na Jitku Rosenbaumovou, která s každým individuálně projedná vrácení alikvotní části příspěvku, tj. polovinu. Peníze v takovém případě zašleme z účtu TJ na účet žadatele.

Jitka Rosenbaumová

Poslední úprava: 3.9.2020