Obnovujeme cvičení pro ženy.

Ve čtvrtek 3. června 2021 od 19 do 20 hod. můžete přijít do sálu Fit centra Sportovního centra Řepy. Na základě částečnéhbo uvolnění situace související s pandemií obnovujeme cvičení oddílu žen - zdravotní a kondiční cvičení s hudbou. Očekáváme naše členky, ale uvitáme i nové zájemce. Řádné příspěvky budeme řešit od září, tento poslední měsíc do prázdnin si vezměte s sebou jen padesátikorunu do kasičky jako příspěvek na nájem. Testovat nebudeme, ale požádáme o podpis na prezenci, kde současně potvrdíte, že jste v pořádku. Většina se testuje v zaměstnání, nebo i doma, hodně z Vás už jsou očkované.

Určitě se už těšíte na společné cvičení a Vaše cvičtelka Marta Mikulejská se na Vás také už moc těší.

Hodně zdraví a BUĎTE FIT !

Poslední úprava: 21.5.2021