logo - Pražské sdružení Sport pro Všechny logo - Pražské sdružení Sport pro Všechny logo - Pohyb je život
 
 
 

X. ročník Move week, aneb „Řepy v pohybu“

 

Letošní jubilejní ročník sportovního odpoledne v sobotu 9. září 2023 měl docela konkurenci. „Zažít Řepy jinak“ v areálu Sportovního centra Řepy a další akce v regionu Prahy 6 slibovaly, že budeme mít tentokrát smůlu, neboť zájem veřejnosti bude jinde. Na hřišti ZŠ gen. por. Fr. Peřiny nepodáváme ani neprodáváme občerstvení a zábavu nabízíme opravdu jen v našich letošních 15 stanovištích se sportovními a pohybovými aktivitami.

Ale náš termín byl plánován rok dopředu a v minulém roce se Řepy v pohybu podařily, i když to bylo poprvé v sobotu, nikoliv ve všední den.

Tak jsme to prostě nevzdali a udělali jsme dobře. Počet účastníků byl tak akorát, aby byla všechna stanoviště stále obsazena, a přitom se netvořily žádné fronty. Někteří zájemci si tak mohli dát i tzv. druhé kolo a obejít všechny disciplíny znovu. Celkem jsme uspokojili více jak 100 aktivních účastníků všech věkových kategorií a více jak 20 našich organizátorů a pořadatelů mohlo mít pocit z  dobře vykonané práce“. Podařilo se nám zapojit i mnohý doprovod z řad rodičů a přátel.

Počasí nám také přálo a všichni společně jsme si to odpoledne opravdu užili.

Podařilo se nám zajistit i dost zajímavých a roztomilých drobných odměn pro účastníky, takže nikdo neodešel s prázdnou.

 

Díky za spolupráci všem našim podporovatelům, tradičně zejména ZŠ gen por. Fr. Peřiny a Sportu pro všechny Praha, České asociaci Sport pro všechny, městské části Praha 17 a zejména našim cvičitelům, organizátorům a jejich rodinným příslušníkům, bez kterých bychom takové odpoledne nemohli úspěšně zvládnout. Příště se pokusíme zařadit opět nějaké nové disciplíny, aby i naši tradiční návštěvníci zažili zase něco nového a zajímavého.

 

Určitě naplánujeme příští ročník znovu v tomto termínu na zahájení školního a cvičebního roku. Věříme, že můžeme počítat se zájmem všech, kteří mají rádi pohyb a už víme, že v Řepích máme takových obyvatel dost a dost.

Přejeme všem úspěšný školní a cvičební rok a budeme se těšit na příště.

 

Mgr. Jitka Rosenbaumová

tajemník TJ Sokol Řepy

14.9.2023

 

Poslední úprava: 17.9.2023