logo - Pražské sdružení Sport pro Všechny logo - Pražské sdružení Sport pro Všechny logo - Pohyb je život

Oddíl žen a dorostenek vede MUDr. Marta Mikulejská, která je nejzkušenější a služebně nejstarší cvičitelkou TJ Sokol Řepy.  Ženy všech věkových kategorií k ní chodí cvičit již celá léta. V poslední době je však více žen již ve věku středním až starším, proto i charakter pohybového obsahu  má stále více podobu zdravotního cvičení. Ale to potřebují čím dál častěji i ženy a dívky mladších kategorií. Proto jsou hodiny na ZŠ J.Wericha v pondělí a ve čtvrtek od 19 do 20 hod. stále více obsazené.

Ale občas i Marta Mikulejská potřebuje odpočinek, zasáhne ji nějaká chřipka či jiná choroba. Pomáhá nám každý čtvrtek cvičitelka Zdravotní TV Madlenka Havelková. Ale stejně hledáme pro tento oddíl alternativní cvičitelku. Máte zájem vést řepské ženy? Rádi vás mezi sebou uvítáme.

Vybavení oddílu náčiním a pomůckami je na úrovni a stále ho zlepšujeme.

Poslední úprava: 18.9.2011