Oddíl žen vede MUDr. Marta Mikulejská, která je nejzkušenější a služebně nejstarší cvičitelkou TJ Sokol Řepy.  Ženy všech věkových kategorií k ní chodí cvičit již celá léta. V poslední době je však více žen již ve věku středním až starším, proto i charakter pohybového obsahu  má stále více podobu zdravotního cvičení. Ale to potřebují čím dál častěji i ženy a dívky mladších kategorií. Proto jsou hodiny v pondělí a ve čtvrtek od 19 do 20 hod. stále více obsazené. V letošním roce se nám přestěhoval tento oddíl ze ZŠ J.Wericha do nového Sportovního centra Řepy. V prostorách Fitcentra budou mít dost místa nejen na cvičení, ale i pro příruční sklad na náčiní, které pro zdravotní a kondiční TV využívají od gymbalů a overbalů až po ruční činky, tyče, kužely atd.

Ale občas i Marta Mikulejská potřebuje odpočinek, zasáhne ji nějaká chřipka či jiná choroba. Pomáhá nám každý čtvrtek cvičitelka Zdravotní TV Madlenka Havelková. Ale stejně hledáme pro tento oddíl alternativní cvičitelku. Máte zájem vést řepské ženy? Rádi vás mezi sebou uvítáme.

Vybavení oddílu náčiním a pomůckami je na úrovni a stále ho zlepšujeme.

Poslední úprava: 3.9.2020