logo - Pražské sdružení Sport pro Všechny logo - Pražské sdružení Sport pro Všechny logo - Pohyb je život

Želvičky jsou stále aktivní - viz informace v Aktualitách.

Pro letošní rok je oddíl vybrán mezi PREZENTAČNÍ SKUPINY ČASPV

Obdobně jako v roce 2009 (viz níže) působí každý rok.:

Nejnověji mají za sebou krásnou besídku pro rodiče a všechny další příznivce, kterou zakončily slavnostně rok 2009. Ale už je tu nový rok a s ním nové soutěže a vystoupení.

Krásné exibiční vystoupení absolvovala skupina žen se skladbou z gymnastického trojboje TeamGym. Byly pozvány na ples sportovců do Kamenice.  Moc se líbily a jim se na plese také líbilo.

V současné době trénují všechna družstva na pražskou soutěž v TeamGymu, která se uskuteční 20. března v sokolovně Sokola Vyšehrad  (u železničního mostu).  A  hned za pár týdnů je čeká pražská kvalifikace ve sportovní gymnastice.  Určitě uvidíme jedno nebo dvě družstva Želviček také na Mistrovství ČR v TeamGymu Junior v Ostravě. Jednou se jim již podařilo přivézt medaili, tak proč by se to nemohlo podařit znovu?

Zkrátka se teď Želvičky nezastaví až do prázdnin. A na ty připravují stejně jako v loňském roce své srpnové soustředění v tělovýchovném středisku ČASPV v Doubí u Třeboně. Určitě už se těší.

Tak přejeme hodně úspěchů.

Poslední úprava: 18.9.2011